5KP120CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP120CA-TP
JLCPCB Part #
C1983662
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 120V 133V 193V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS