SLD26CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD26CA-TP
JLCPCB Part #
C19992477
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 142A@10/1000us 26V 31.9V 42.1V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS