SLD20CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD20CA-BP
JLCPCB Part #
C19992458
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 184A 20V 24.5V 32.4V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS