P5KE100CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P5KE100CA-TP
JLCPCB Part #
C19989332
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 100V 128V 162V 3.1A 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS