P5KE100CA-BP
MFR.Part #
P5KE100CA-BP
JLCPCB Part #
C19989331
Description
-65℃~+175℃ 100V 128V 162V 3.1A 3uA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS