SMF4L58CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L58CAQ-7
JLCPCB Part #
C7083476
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 500nA 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS