AVS227M25F24B-F
MFR.Part #
AVS227M25F24B-F
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 2000hrs@85℃ 220uF 238mA@10kHz 25V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS