AVS227M25G24B-F
MFR.Part #
AVS227M25G24B-F
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 527mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS