381LX221M420H452
MFR.Part #
381LX221M420H452
JLCPCB Part #
C2621402
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 420V 45mm 900mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS