AHA108M10G24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA108M10G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000uF 10V 10mm 2000hrs@105℃ 400mΩ@120Hz 986mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS