LPX271M350C7P3
MFR.Part #
LPX271M350C7P3
JLCPCB Part #
C2621687
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 270uF 350V 40mm 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS