171474J400P-F
MFR.Part #
171474J400P-F
JLCPCB Part #
C3805398
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS