5.0SMLJ170CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ170CA-TP
JLCPCB Part #
C1983313
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 170V 18.2A 189V 275V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS