5.0SMLJ28CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ28CA-TP
JLCPCB Part #
C1983284
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 110A 28V 31.1V 45.4V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS