336UVK050MFE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
336UVK050MFE
Description
-40℃~+125℃ 10.6mm 1500hrs@125℃ 195mA@10kHz 33uF 50V 7.03Ω@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS