381LX471M200H032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX471M200H032
JLCPCB Part #
C19546352
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 2A@20kHz 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS