381LX681M160J022
MFR.Part #
381LX681M160J022
JLCPCB Part #
C2621731
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
160V 25mm 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS