380LX681M160J032
MFR.Part #
380LX681M160J032
JLCPCB Part #
C19433839
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 25mm 293mΩ 3000hrs@85℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS