DCM953U040CC2B
MFR.Part #
DCM953U040CC2B
JLCPCB Part #
C2622658
Package
Bolt,D63.5xL106.35mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 40V 63.5mm 95000uF 螺栓,D63.5xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS