SLPX821M200E3P3
MFR.Part #
SLPX821M200E3P3
Description
-40℃~+85℃ 10mm 200V 243mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 4.04A@20kHz 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS