1.5SMC36CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC36CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975670
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 30.8V 30A@10/1000us 36V 49.9V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS