CTTF0201F-2N6C
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0201F-2N6C
JLCPCB Part #
C5635180
Package
0201
Description
150mA 2.6nH 800mΩ 8@500MHz 8GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS