109LMU035M2CG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
109LMU035M2CG
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 35V 4.25A@100kHz 47mm 58.03mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS