EET-UQ2G221CA
MFR.Part #
EET-UQ2G221CA
Description
-25℃~+85℃ 2.086A@10kHz 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 30mm 400V 904mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS