381EL101M400J022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381EL101M400J022
Description
-25℃~+105℃ 1.47Ω@120Hz 100uF 10mm 25mm 30mm 400V 7000hrs@105℃ 970mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS