RPE5C1H471J2M1A03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RPE5C1H471J2M1A03A
JLCPCB Part #
C19350136
Package
Plugin,P=5mm
Description
470pF 50V C0G、NP0 ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS