LQG15HS27NJ02D
MFR.Part #
LQG15HS27NJ02D
JLCPCB Part #
C12669
Description
1.7GHz 27nH 350mA 460mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS