22R333MC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
22R333MC
JLCPCB Part #
C6992065
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.31A 140mΩ 33uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS