CP0005220R0JB14100
MFR.Part #
CP0005220R0JB14100
JLCPCB Part #
C19308520
Description
-65℃~+225℃ 220Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors