CP0005270R0KB14100
MFR.Part #
CP0005270R0KB14100
JLCPCB Part #
C19359616
Description
-65℃~+225℃ 270Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors