DPM2W3P3K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DPM2W3P3K
JLCPCB Part #
C19283752
Package
Plugin,P=40mm
Description
-55℃~+105℃ 160V 3.3uF ±10% 插件,P=40mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)