BLH306K901B114
MFR.Part #
BLH306K901B114
JLCPCB Part #
C3786706
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 900V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS