MXH474K305G11
MFR.Part #
MXH474K305G11
JLCPCB Part #
C20339724
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS