AVGA106M50D16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVGA106M50D16T-F
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 23.21Ω@120Hz 50V 6.3mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS