227SMH016M
MFR.Part #
227SMH016M
JLCPCB Part #
C6401441
Package
SMD,D6.3xL7.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.507Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 120mA@120Hz 16V 220uF 6.3mm 7.8mm ±20% SMD,D6.3xL7.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS