KM107M035E11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM107M035E11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C19504
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 11mm 168mA@120Hz 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS