CS121WJ020LT4E
MFR.Part #
CS121WJ020LT4E
JLCPCB Part #
C19502
Description
-55℃~+155℃ 1W 20mΩ 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS