CS121WJ060LT4E
MFR.Part #
CS121WJ060LT4E
JLCPCB Part #
C2772342
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 60mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS