VT1C102MG105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1C102MG105000CE0
JLCPCB Part #
C189257
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 16V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS