LF1E470MC110A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LF1E470MC110A00CV0
JLCPCB Part #
C271428
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 160mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS