MF0W2FF1503A10
MFR.Part #
MF0W2FF1503A10
JLCPCB Part #
C18724327
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS