0402WGF1740TCE
MFR.Part #
0402WGF1740TCE
JLCPCB Part #
C423224
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS