CQ121WF1503T4E
MFR.Part #
CQ121WF1503T4E
JLCPCB Part #
C2771591
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS