NCEP60T20A
MFR.Part #
NCEP60T20A
JLCPCB Part #
C181953
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 173nC@10V 2.2V 2.7mΩ@4.5V 200A 255W 60V 65pF 9.76nF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS