NCEP40T20ALL
MFR.Part #
NCEP40T20ALL
JLCPCB Part #
C2686589
Package
TOLL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 2.3205nF 250A 3.8V 300W 40V 5.8346nF 70pF 91nC@10V N-Channel TOLL MOSFETs ROHS