NCE10TD60BK
MFR.Part #
NCE10TD60BK
JLCPCB Part #
C502955
Package
TO-252-2
Description
1.9V@10A,15V 110uJ 158ns 20A 20ns 210uJ 44nC@15V 4V@1mA 600V 73ns 83W FS (Field Stop) TO-252-2 IGBT Transistors / Modules ROHS