RCT0330K1FLF
MFR.Part #
RCT0330K1FLF
JLCPCB Part #
C177516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS