RCS1005F2320CS
MFR.Part #
RCS1005F2320CS
JLCPCB Part #
C17666789
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS