RN73H1ETTP4481F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4481F25
JLCPCB Part #
C2519024
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS