RC0402J133CS
MFR.Part #
RC0402J133CS
JLCPCB Part #
C17265106
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS